značky

Jaké franšízy se dostaly mezi top značky?

V poslední době se na internetu setkáváme s velkým množstvím nejrůznějších žebříčků a s nejrůznějším srovnáváním. Většinou nás zajímají aktuální žebříčky, které se týkají nejbohatších lidí na světě, protože zkrátka i my bychom jednou chtěli patřit mezi takové špičky světa. Mnoho žen zajímají hlavně konta žen, které jsou také plné milionů. Ukazuje jim to, že i ženy mohou být hlavou rodiny díky tomu, že mají bohatší konto než jejich pánové. Ženy se však ostatně dostávají pomalu, ale jistě do popředí se svým platovým ohodnocením, což pánové velice špatně snáší.

Mimo jiné v poslední době na povrch také vyšel žebříček, který srovnával TOP značky na celosvětovém trhu. Samozřejmě se mezi prvními místy tyčila značka Apple, dále také Microsoft a další podobné velkofirmy, ovšem mezi první desítkou se dokonce ocitla i první společnost, která se netají tím, že podniká na základě franschisingu. Desátou pozici obsadil kupodivu fastfood jménem McDonald’s, který se aktuálně opravdu skvěle vypořádává s konkurencí, která mu opravdu šlape na paty.

Kdo obsadil další pozice v první stovce?

McDonald’s však není jediná společnost podnikající na základě franchisingu, která uspěla v první stovce TOP značek na světovém trhu. Mezi úspěšnými značkami se nyní nachází i oblíbená kavárenská síť Starbucks, která drží kupodivu skvělé dvaadvacáté místo. Dále také i KFC si relativně polepšil a uchytil se na pětačtyřicátém místě. Jako další umístěnou franšízovou společností je třeba i Subway, která se uchytila na jednaosmdesátém místě.

McDonald’s byl ohodnocen na sedmadevadesát miliard dolarů. Před tímto fastfoodem se uchytily nejznámější velkofirmy, mezi něž se řadí zmiňovaný Microsoft, dále také Apple, který se umístil na druhém místě, a také Google, který se pyšní prvním místem v tomto žebříčku. Mezi další společnosti v první desítce se řadí také Amazon, Facebook a taky Visa.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..