aplikace zvýší bezpečnost

Jaké aplikace zvýší bezpečnost na internetu?

Aplikace pomalu, ale jistě ovládají náš svět. Jedná se o vymoženosti, které jsou opravdu oblíbené, protože nám značně ulehčují život. Aplikace máme už opravdu na všechno. Jedním kliknutím ovládáme své domácnosti, dalším kliknutím zjistíme, které vejce si můžeme z proložky v lednici vzít, protože je tam delší dobu než ostatní. Díky aplikacím také poznáme, kolik plynu máme v plynové bombě, proto nikdy nebude grilování takové, že bychom museli v průběhu grilování hledat náhradu a grilování by nebylo tak skvělé, jak se plánuje.

Jenže řada aplikací je v dnešní době také velkým nebezpečím. Při jejich aplikaci se vám do mobilního telefonu dostane značný vir, který vám může doslova zničit celý telefon. Samozřejmě se nejedná o běžné aplikace, ale ostatně se i takové ve světě technologií a aplikací vyskytují. Pakliže byste se takovým aplikacím chtěli vyhnout, mrkněte se na základní aplikace, které jsou samy o sobě nejen bezpečné, ale zaručují bezpečnost i mobilního telefonu či jinému zařízení.

• Digify

Tato aplikace se spojuje s rozšířením Gmailu. Zvyšuje se bezpečnost práce s přílohami a přináší také mnohé inovace. Digify je také oblíbená aplikace z toho důvodu, že umožňuje přílohu kdykoliv smazat, pokud není dostupná a nelze otevřít. Už taková záležitost je sama o sobě podezřelá, proto se tato aplikace rozhodne přílohu sama prověřit.

• Snoopie

Tato aplikace zaručuje bezpodmínečné soukromí všem uživatelům internetu. Pakliže si myslíte, že vás někdo sleduje z jiného přístroje, tato aplikace zamítne jakékoliv sledování, proto vám zaručí to největší soukromí, po které toužíte. Aplikace vám také zajistí bezpečnost, i co se týče kamery nebo mikrofonu.

• Privacy

Tato aplikace vám zaručuje možnost vytvářet například virtuální platební karty, které jsou propojené s bankovním účtem. Můžete tedy naprosto bezpečně platit přes internet. Můžete se tedy pohodlně vyhnout fyzickým stykům při platbě a vše můžete vyřešit z pohodlí domova, a to naprosto bezpečně.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..