Jak se zbavit vrásek

Jak se zbavit vrásek aneb zatočíme s projevy stárnutí

Stárnutí je proces, který je nezastavitelný a s jeho projevy se musíme ztotožnit. Zejména ženy se však velmi těžce s projevy stárnutí ztotožňují. Právě ony denně bojují s šedivými vlasy nebo s vráskami, které se nejčastěji objevují v okolí úst, kolem očí nebo případně na čele. Ženy jsou ochotné podstoupit lecco, aby se alespoň trochu zmírnily projevy stárnutí. Podstupují různé operace na omlazení pleti, také takzvané thermage a jiné podobné dermatologické zákroky, které jim mají pokožku vyhladit a pleť omladit. Existuje však ještě celá řada způsobů, jak se vrásek zbavit i bez odborných dermatologů.

Pokud vás vrásky trápí a chcete s nimi zatočit, máme pro vás pár tipů, jak na to. Zbavit se vrásek není žádná věda, projevy stárnutí je možné zmírnit několika způsoby. Co vyzkoušíte jako první?

Úspěch tkví ve zdravé stravě a dostatku tekutin

Na úvod je nutné říct, že i v tomto případě hraje hlavní roli zdravé stravování. Dnes se zdravá strava vyzdvihuje a není to jen tak. Zdravá strava je opravdu základem spokojeného a svěžího života, dokonce pomáhá i zmírňovat projevy stárnutí v podobě vrásek. I s dostatkem tekutin budete úspěšně čelit vráskám.

Součástí tohoto zdravějšího stylu je také zamezené kouření. Právě kouření nejvíce napomáhá ke stárnutí pleti.

Usínejte na zádech

Věděli jste, že vznik vrásek může ovlivnit také poloha, v jaké spíme? Pokud usínáte na boku nebo případně na břiše, zaděláváte si na pořádné vrásky. Jelikož se obličej dotýká polštáře, pleť se svrašťuje a vznikají vrásky pod obočím a také kolem nosu, případně kolem očí. Při usínání na zádech se vám to nemůže stát.

Kvalitní krémy jako každodenní nutnost

O svou pleť samozřejmě musíte pečovat. Měli byste investovat do kvalitních krémů, které nejen, že pleť hydratují, ale také ji vypínají a omlazují. Svou pleť nezapomínejte čistit, a to jak ráno, tak i večer. Předejdete nejen vzniku vrásek, ale také vzniku akné či pupínků.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..