Franšízové koncepty, které mají zájem se rozšířit dál

Franšízové koncepty, které mají zájem se rozšířit dál

Chcete se dostat so světa podnikání, ale nemáte vlastní plán, respektive nápad, který byste světu byznysu předvedli? Nabízí se jedna možnost, jak začít podnikat, a tou je franchising. Trend jménem franchising se rozjel zhruba v roce 1995, kdy první společností, jež se tímto způsobem rozhodla expandovat do zahraničí a jež se tímto způsobem chtěla dostat do každého koutu světa, byla síť rychlého občerstvení McDonald`s, které se to ostatně i podařilo. Díky jejímu úspěchu se to rozhodly podstoupit i další firmy, řada z nich aktuálně hledá franšízanta, který by s rozšířením značky pomohl.  

Podívejme se konkrétně na české franšízy, které jsou podle statistik pro Čechy daleko atraktivnější. Statistiky říkají, že zahraniční franšízy nejsou u Čechů tak atraktivní jako ty tuzemské, proto se třeba vám zalíbí jeden z konceptů, který budete mít chuť rozjet a podpořit. Sami se tím pádem postavíte na vlastní nohy.  

Franšíza Oxalis 

S franšízou Oxalis jste se mohli setkat v různých obchodních centrech, kde se postupně otvírají jednotlivé pobočky. Jedná se o českou společnost, která má velice kladný vztah ke zdravému životnímu stylu. I když se jedná o českou společnost, která na trhu nepůsobí dlouhé desítky let, přesto se řadí k předním evropským výrobcům a také distributorům sypaného čaje i plantážní kávy. Pokud byste nejdříve zašli na pobočku franšízy Oxalis, nabízeno by vám bylo několik stovek druhů čajů a několik desítek druhů káv.  

Franšíza Náš GRUNT 

Chcete se stát součástí jiné české franšízy? Nabízí se například franšíza Náš GRUNT, která nabízí především lokální české potraviny, jež pochází z rukou tuzemských výrobců a také farmářů. Tato franšíza se zejména v posledních letech, kdy lidé dávají přednost kvalitním tuzemským produktům před těmi zahraničními, rozšířila a těší se velkému zájmu. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..