extravagance

Co extravagantního si můžete koupit do domácnosti?

Doplňky do domácnosti aktuálně ovládly naprosto všechny obchody. To, že jsme krásné doplňky mohli koupit v obchodě s nábytkem nebo v různých takových prodejnách, které se zaměřovali jen a pouze na doplňky, to už moc dobře víme. Jenže nyní se doplňky do domácnosti začaly prodávat na každém rohu. Potkáte se s nimi na trzích, kdy sledujete ve stáncích nejrůznější podoby hrníčků a talířků, které koupíte pouze tehdy, kdy chcete obdarovat své blízké. Taky se doplňky začaly prodávat v květinářství, kde se květinářky snaží prodat daný doplněk tehdy, kdy je naaranžován s nějakou květinou.

Mezi další obchody, kde najdete kupu doplňků, se řadí také i obchody s oblečením. S takovými HOME doplňky se začal pyšnit obchodní řetězec značky H&M, který prodával donedávna pouze oblečení. Nyní mu však šlape na krk konkurence, a to obchod značky NEXT, který se také začal angažovat do prodeje doplňků do domácnosti. Je nutno však poznamenat, že i když jsou v těchto obchodech doplňky dražší, jinde je nenajdete. Svou jedinečností vás rozhodně dostanou. Ovšem někdy vás dostanou i svou extravagantností.

• Zvířecí hlavy

Největší divnost, kterou si můžete v takových obchodech zakoupit, jsou zvířecí hlavy. Ty jsou však v různých podobách, nejčastěji však v podobě věšáků. V poslední době jsme na pultech těchto obchodů mohli najít věšáky v podobě koně nebo v podobě opice. Koně si však můžete zakoupit i jako stojan na knížky. Ve tvaru hlavy koně jsou však k prodeji svícny. Na svíčky si pak můžete koupit i opičí hlavu. Dále i kočky jsou hodně extravagantní. Ovšem z takových zvířecích hlav trochu mrazí. Není jisté, jestli zrovna takové kousky budou vhodným adeptem do moderní domácnosti.

• Vše ve zlatě a stříbře

Je zajímavé, že v poslední době se všechno prodává pouze ve zlatě a stříbře. Jiné doplňky prý nejsou moderní, ale tyto dvě barvičky jsou přece jenom trochu extravagantnější, a tak bychom raději měli zvážit, jestli to s nimi riskneme či nikoliv. Ve zlatě a stříbře najdeme opravdu všechno. Dočkáme se zlatých a stříbrných podnosů, tácků, skleniček, hrníčků, povlaků na polštáře, dále také svíček a svícnů a mnohých jiných věcí.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.