Citáty

Citáty, které nakopou váš život

Být součástí světa podnikání je v dnešní době velká výhoda. Mnoho lidí sice musí denně vstávat a naučit se lépe disponovat se svým časem, ale na druhou stranu řada lidí také touží po tom, aby jejich budoucnost byla finančně zabezpečena, což se díky podnikání může splnit. Ovšem cesta podnikání v sobě nese také řadu zákoutí, do kterých se můžeme dostat, aniž bychom to chtěli. Z takových problémů se jen tak dostat ven nedokážeme a v takových chvílích potřebujeme dostatek motivace, která nám v daném okamžiku chybí, pakliže nemáme nějakou oblíbenou stránku s motivačními citáty, která by nás dokázala nakopnout tak, abychom se ze šlamastiky rychle dostali a začali zase fungovat přesně tak, jak máme.

Někdy však nepotřebujeme řadu citátů, které nám v daný okamžik někdy nemusí nic říkat, ale v jednom okamžiku potřebujeme především pár trefných slov, které naprosto vystihnout naši situaci. Pojďme si tedy zmínit ty nejzákladnější citáty, které nás vždy dostanou z nepříjemných situací v podnikání.

„Vždy se to zdá nemožné, dokud se to neudělá.“

Tento citát má na svědomí skvělý Nelson Mandela. Má ukázat řadě nejen začínajících podnikatelů, že mohou dokázat vše, jen se toho nesmí bát. Přece jenom vždy, když vám někdo řekne, že je něco šílené a nemožné, to je přesně ten povel, abyste to udělali. Protože když vám budou lidé říkat, že je něco super a že byste do toho rozhodně měli jít, obvykle už danou věc někdo udělal a nesklidil takový úspěch.

„To, co uděláš dnes, může zlepšit všechny tvoje zítřky.“

Něco nádherného vyslovil Ralph Marston! Tento muž moc dobře věděl, že pakliže si dobře rozplánujete svůj den a budete se držet vašich denních cílů, rozhodně se bude schylovat k tomu, abyste zanedlouho nemuseli mít žádné denní cíle, protože byste dosáhli přesně toho, za čím jste se hnali. Proto si tento citát přečtěte vždy, kdy se vám ráno nebude chtít vstávat z postele. Myslete na lepší zítřky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..