Apple

Apple ve svých obchodech začne nabízet nové služby

Značka Steva Jobse je nyní proslulá po celém světě a každý ji musí mít. Lidé jsou rok co rok válcováni novinkami z toho jablkového světa. Každým rokem si mohou koupit nový iPhone, který je zase o něco dražší, ale na druhou stranu také mnohem kvalitnější a lepší, než ten před předchozí. Zkrátka značka Apple je naprostou jedničkou ve svém oboru a jedná se hned o tu nejkvalitnější značku pod sluncem. Není se čemu divit, když rok co rok přicházejí na trh s novinkami, které oslovují stále větší spektrum lidí.

Tento rok se nese ve znamení ukázání světu iPhone 8, který bude jistě také trhar rekordy a popere se nyní také s aktuální novinkou na trhu, která je v podobě Samsungu S8. Aby byl však Apple zase o krok napřed, rozhodl se pro razantní služby, které budou poskytovány na pobočkách všech prodejen této značky. Apple moc dobře ví, že své zákazníky musí hýčkat nejen v podobě nejlepší technologie. Na svých pobočkách nyní mohou zákazníci očekávat i výuku programování, fotografování nebo například i skládání hudby.

Chtějí, aby uživatel využil všech funkcí, které iPhone umí

Tato výuka si klade za cíl, aby se zákazníci naučili s danými technologiemi na úrovni profesionála. Chtějí, aby se naučili využívat naprosto všechny funkce, které jednotlivé výrobky od této značky nabízí. Mnoho vlastníků produktů od Applu nevyužívá vše, co jim výrobky nabízejí, proto se společnost rozhodla tomuto faktu zamezit. Celkem se bude jednat o šedesát programových lekcí, mezi nimiž převažuje většinou design, skicování, malování, tvorba hudby nebo také programování různých mobilních aplikací.

Vybrané obchody dostanou speciální elektronické tabule, které jsou určené pro výuku a které budou zákazníky informovat od aktuálních lekcí, které se budou konat. Apple se chce touto cestou dostat opět trochu blíže ke svým klientům, kteří se nebojí utrácet za jejich technologii nemalé peníze.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.