Nejdražší módní značky

3 módní značky, které se řadí k těm nejdražším

Značek oblečení a různých doplňků je dneska plný svět, ovšem je nutné zmínit fakt, že jen některé z nich se mohou pyšnit titulem „nejluxusnější značky světa“. Samozřejmě tyto značky se řadí také k nejdražším, ale kupodivu ze seznamu nejdražších značek nemusíte nějaké značky znát. Pojďme si proto ty neznámé představit.

Nejdříve bychom si ale měli říct, jaké značky se řadí k těm nejluxusnějším a tím pádem i nejdražším značkám, které známe. Samozřejmě se sem řadí například Louis Vuitton, jehož kabelky se asi nejčastěji falšují – bohužel. Dále také Armani, což ale není značka jenom parfémů, ale také například kvalitních džínů, pak taky třeba Dior (značka kosmetiky, parfémů) nebo třeba oblíbené Versace.

Nyní ale přichází řada na tři značky, které nejsou zas tak známé, ještě se bohužel nedostali u nás do podvědomí, i když ve světě tyto značky zná naprosto každý, přesto se řadí k těm nejdražším vůbec. Třeba se však v blízké době dostanou ve velké míře i do České republiky a nebudeme je potkávat jenom v pražské Pařížské ulici.

• Marc Jacobs

Nejedná se o nadčasovou módu, kterou by miloval každý. Jenže právě na toto Marc Jacobs sází. Jedná se o kousky, které zaujmou na první pohled, a právě to je to, co je móda – to, co zaujme. Jedná se dneska o nejmladšího módního návrháře, kterému byla věnována nejvyšší pocta v tomto módním průmyslu. Na trhu je teprve chvilku (vždyť do roku 2013 pracoval pro Louise Vuittona), ale už za tu chvilku se opravdu dostal k těm nejdražším, luxusním značkám, po kterých sáhnou kdejaké paničky ze smetánky celého světa.

• Oscar De La Renta

Dlouhý název unikátní společnosti, která se řadí k těm největším v módním průmyslu. Sice jste se s ní možná ještě nesetkali, ale přesto se řadí k těm nejluxusnějším značkám světa. Není se čemu divit, pokud jste se s ní nesetkali, protože tato značka obléká jenom ty největší jména tohoto světa. Na trhu už je od roku 1960 a jako první velkou osobnost se rozhodla společnost oblékat první dámu Spojených států amerických – Jacqueline Kennedy.

• Fendi

Z těchto neznámých luxusních značek je nám asi nejvíce povědomá značka Fendi. Jedná se o nadnárodní společnost, která byla založena dokonce už v roce 1925. Jedná se o značku nabízející oblečení, ale také velice vyhledávané kabelky, díky kterým tuto značku začínáme poznávat i právě v České republice.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..