franšízy poradenských služeb

3 franšízy obchodních a poradenských služeb

Pokud vás práce nebaví, pokud vás nenaplňuje, pokud toužíte po svém vlastním podnikání, pak je nejlepší doba k tomu, abyste to skutečně udělali. Nic není lepšího, než dělat, co baví. A pokud vás baví podnikat, například v obchodních a poradenských službách, proč to nedělat? Jestli vás zastrašuje to, že byste museli podnikat úplně od začátku, že byste museli svou novou značku prorvat mezi konkurencí – není se čeho bát. Dneska se podniká na základě franchisingu, tedy můžete podnikat pod notoricky známou značkou. Chce to jenom odkoupit si licenční smlouvy a najít místo, kde vaše pobočka už známí značky bude.

Jestliže vás nadchnulo právě podnikání v obchodních a poradenských službách, pak byste měli nyní být pozorní. Přinášíme vám totiž tři franšízy obchodních a poradenských služeb, s nimiž můžete spolupracovat a jejichž pobočku si můžete otevřít na vlastní pěst – už žádné obtížné podnikání se svou vlastní značkou!

1) Extéria

Pokud budete chtít být podnikatelem a budete mít své zaměstnance, musíte se zajímat i o bezpečnost a požární ochranu. Bohužel řada podnikatelů na BOZP a na PO zapomíná. Jenže pokud by k nim přišla neohlášená kontrola z řad státních institucí, bohužel mohou získat nemilosrdně vysoké pokuty. Firma Extéria nabízí poradenství a pomoc – stará se o BOZP a PO jiných firem. Staňte se proto franšízanty této firmy a pomozte ostatním podnikatelům vyhnout se nemilosrdně velkým pokutám!

2) Žirafa.cz

Jedná se o poměrně novou společnost, která hledá franšízanty. Jedná se o inovativní personální agenturu, která pomáhá uchazečům sehnat lepší, zábavnější a hlavně kvalitněji ohodnocenou práci.

3) Optiprint

Tuto společnost, která se zabývá optimalizovaným leasingem multifunkčních tiskáren, možná už znáte. Na trhu je už nějaký ten pátek a nyní touží po dalším rozšíření a zviditelnění. Proto možná hledá právě vás!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..