Kam se nosí formální styl?

Móda jakožto taková má svá pravidla, podle kterých bychom se měli držet. Abychom to však neměli jen tak jednoduché, tak velmi ráda kombinuje různé styly a přidává nejnovější nejmodernější kousky, díky kterým budeme vypadat ještě stylověji. Samozřejmě než začneme kupovat jednotlivé kousky, měli bychom si uvědomit, kam se jaký styl nosí. Dejme tomu třeba ležérní – ten je vhodný na každodenní nošení. Okouzlíme s ním nejen na rande, které je někde v kavárně, ale také například na párty s partou dobrých přátel či tak můžeme jít například jen do obchodu. Ležérnost se nyní dá kombinovat s elegancí, proto tato kombinace je na již zmiňované rande trochu vhodnější. Kombinace elegantnosti a ležérnosti spočívá především v džínech a lodičkách. Pakliže přidáte ještě basic tričko a sako – to je pak to pravé.

Mnoho lidí si však klade otázku, kam se vyráží například ve formálním stylu. Jedná se o styl, který v sobě nese u žen lodičky či polobotky, dále úzké kalhoty nebo úzkou sukni, vypasovanou košili a šaty. Kabelka nebo sako jsou také jistým základem ženského formálního stylu. U pánů se jedná především o obleky, společenské kalhoty, saka, košile a polobotky, ke kterým dokonale ladí především pásek. Kam však s takovým stylem chodit a proč?

• Pohovor

Takový styl oblékněte například na pohovor, protože musíte udělat dobrý první dojem. Ten bude naprosto vynikající s takovým lookem, a tak se nemusíte bát, že byste nedostali místo, o kterém sníte. K tomuto looku a k této události však patří především hezky upravené vlasy a taky doplňky, jež jsou vhodně sladěny ke zbytku looku.

• Svatby

S formálním stylem ovšem zaujmete i na svatbě blízkých. Pakliže nevíte, jak se obléct a není svatba nařízena v jistém stylu či podle daného tématu, měli byste volit právě formální styl. Pánové neudělají nikdy špatně s oblekem a ženy rozhodně zaujmou v úzkých šatech ke kolenům.

Mohlo by se vám líbit...